UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Koleś zamiatać ulice to właśnie ktoś na Twoim poziomie powinien, a Ci niezadowoleni to "sól tej ziemi", jasne najlepiej żebyśmy wyjechali a Ty i tobie podobni zrobicie co chcecie. Zastanów się Twoja postawa odbiega nieco od demokratycznych standartów, stalinizm już się skończył, może się nam nie podobać i możemy to artykułować