UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a niewiem czy ktos z was wie ale do dzis dnia na halach dawnego zamechu dumnie widnieja napisy po niemiecku ale to male piwo w porownaniu ze znajdujacymi sie obok napisami z czasow PRL-u ktore zachwalaja plan 6-letni i kierownictwo partii to dopiero sie prezentuje w wymiarach 2x10m

ja z elblazkowa