UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylu opoi po katach stoi. Sponsorem browaru elblaskiego za co powinni dostać odznaczenia w kategorii "Darczyncy ćwierćwiecza-zasłużeni dla Elbląga": byli: mój tatko, mój teść, mój mąż, mój szwagier-cała plejada piwoszy z Elbląga.