UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do fanów przekopu: a kto i w jaki sposób skorzysta z przekopu? Kto nim przypłynie i po jakie towary? 600 lat temu to były skóry niedźwiedzie i miód. Teraz też chcecie tym handlować? Chcecie rozwoju Elblaga (i mam nadzieję, że okolicy też), to pokrzyczcie o lotnisko, o drogi, na których nie rozbija się samochodów, o lepszy poziom szkolnictwa. trochę się jednak pozmieniał świat przez ostatnie 600lat.
tolkmiczanin z wyboru