UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

50lat minelo jak jeden dzien. .. .i jeszcze za 50 lat kopanie mierzeji dalej bedzie zaslona dymna i tematem zastepczym. .. jakby jej przekopanie mialo diametralnie odmienic los miasta, przyciagnac inwestorow i spowodowac powstanie tysiecy miejsc pracy :(

analityk