UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może to ktoś kiedys przeczyta i ty Tolmiczaninie. W 2018r z zlikwidowano wam największych zakład, zatrudniający ponad 100 osób tj. Mrożonki. Gdyby przekop został zrobiony do 2010, już byście Tolmiczaninie kupony z turystyki odcinali. A tak upadła największa i jedyna taka firma w mieście. I co robić piach gryźć. Polak madr po szkodzie.

Realista1