UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Komuna w Elblągu wolała stawiać inne pomniki, ale co stoi na przeszkodzie w wolnej Polsce co robi wydział kultury, co robią nauczyciele historii i ludzie kultury, żeby zebrać fundusze i postawić tak zasłużonemu polakowi pomnik. Na Węgrzech stoją pomniki Bema prawie w każdym mieście.

hekra