UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak juz im bazantarnia nie odpowiada ,to niech nic nie pisza ,przeciez kazdy widzi ,ze to las ,a ze komunalny kogo to obchodzi? pewnie ten kto to wymyslil nigdy tam nie byl ,i to jedno z niewielu urokliwych miejsc naszego miasta zna ze strony ""www.lasykomunalne.pl"od dziecka pamietam ,ze spacer do bazantarni to bylo cos i historie o bazantach opowiadane przez rodzicow... ,kogo to teraz interesuje ,a szkoda
pilunia