UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
...a moim zdaniem... szkda miejsca na taki artykul, bo wystarczy jest juz tak jak jest ,ale nie trzeba sie osmieszac ! I tak wszyscy wiedza dlaczego bezrobocie spada, sama zostawie jedno wolne miejsce pracy i nie dlatego ze zajme inne, tyle ze wyjezdzam by zarobic na mieszkanie. Niestety tu sie nie da!!!!! pozdrowienia dla mydlacych nam oczy optymistow
bezdomna:)