UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dlaczego spada bezrobocie??? bo wszyscy uciekaja z tego Elbląga za granice do pracy gdzie zarobia dużo więcej niż w Elbląskich obozach pracy ryrac na prywaciarzy którzy kosztem biednych ludzi dorabiaja sie następnego domku nad jeziorem albo autka a pracownikom placa po 700 zł

elblązanka