UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak - bowiem hołota przybyła ze Wschodu i z centralne Polski nie miała pojęcia, że Elbląg pod koniec XIX w. na głowę bił pod względem np. oświetlenia niejaki Kraków.... Ta hołota nie potrafiła sobie przyswoić wielkiej przeszłości Elbląga, natomaist skwapliwie dołaczyła się do chóru byłych szmalcowników i drobnych (okupacyjnych) złodzieszajków z W-wy i zaczęła to wielkie miasto rozbierać - i przy tych rozbiórkach zniszczania sowieckie miasta okazały się mało istotne.....
Pr. Starogard