UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak mi się wydaje, że przemówczyni moja informację sprzed 50 lat wzięła za dotycząca dnia dzisiejszego. A na marginesie to gdzie są obecnie te firmy - dające zatrudnienie i byt mieszkańcom naszego miasta - wymienione w notce oprasowej? Ile dzieci obecnie z naszegop miasta wyjeżdża dzisiaj na wakacje? Ile rodzin stać na wysłanie swych pociech an wakacyjny wypoczynek?
karolisko