UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja mam 25 lat i żadną lalą nie jestem, co nie znaczy że czegoś mi brakuje. Po liceum poszłam do pracy, potem na studia zaoczne, zdobyłam zawód, wyprowadziłam się od rodziców i dopiero wtedy nauczyłam samodzielności i gospodarności. Gotuję całkiem dobrze, bo lubię - a nie muszę, sprzątam, bo lubię czystość. A ostatnio pozwoliłam sobie na zakup maszyny, bo szycie od zawsze mnie interesowało. Nie potrzebna mi była do tego żadna szkoła, książki i chęci wystarczyły, bo tworzyć cuda. I to mnie najbardziej cieszy.

Mola