UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na rogu przepięknie zmodernizowanych ulic (Płk. Dąbka i Nowowiejska) jest piękne przejście przez trawnik od "Biedronki" do skrzyżowania. Kiedyś przed remontem to był chodnik, są jeszcze lekkie oznaki jego poprzedniego bytu. W trakcie modernizacji zapominano o pieszych!! O ZGROZO!! Zdarza się że piesi chodzą po błocie. Chodnik powinien powrócić chociażby z powodu nie estetycznego wyglądu. Dziękuje w imieniu pieszych.

Miły pieszy