UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie narzekajcie,ostatnio mielismy malo czasu - przyznanie ISO 9001 wiaze sie ze zmiana procedur obslugi klienta, nowymi wytycznymi itp. Ktos to musial w koncu przygotowac. Zostalismy wyroznieni, jestesmy jedyni w Polsce, a Komendant otrzymal list gratulacyjny od samego Pana Premiera.
KMP