UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo, kolejny sukces elbląskiej Policji! Proponuję panom w "niebieskich" mundurkach zamieszczenie ogłoszenia w lokalnych masmediach, w stylu "czy ktoś z elblążan w ostatnim czasie nie zauważył czasami braku swoich kończyn"? Może się ktoś zgłosi i problem sam się rozwiąże!!!
Frustrat