UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hmm.. słowa "ożywiona dyskusja" sugerowałyby że wśród aktywu byli przeciwnicy rozwijania na wsi oświaty rolniczej, twórczości amatorskiej i sportu. Jest to niepokojące i może to stanowić wodę na młyn rewizjonistów z Bonn. Domagam się usunięcia z ZMW łże-aktywistów inspirowanych przez wiadome szare sieci.

Aktywista Zenon