UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

erg. - tamta zabudowa była symbolem ówczesnej przedsiebiorczości, na inną nie pozwalano; z tamtych sklepów korzystali wszyscy, w pozostałych prawie nic nie było - ot, przaśna prl-owska rzeczywistość, tak to wyglądało - Z.