UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale to były czasy. Pamieta się,mieszkało się na ul Kopernika 8, pod oknem z latarnią gazową. Pamiętam tego człowieka z rowerem i drabinką. Lampy te chyba zdemontowano na poczatku lat 70-tych. Mimo wszystko miały one swój urok. Dobrze, że chociaż jedną przy Sądzie odrestaurowano, ku pamięci.

Cimafiej