UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale to były czasy. Pamieta się,mieszkało się na ul Kopernika 8, pod oknem z latarnią gazową. Pamiętam tego człowieka z rowerem i drabinką. Lampy te chyba zdemontowano na poczatku lat 70-tych. Mimo wszystko miały one swój urok. Dobrze, że chociaż jedną przy Sądzie odrestaurowano, ku pamięci.
Cimafiej