UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Te wyżej - mówiąc "rządzimy w Elblagu" - przejęzyczyłeś się o 100 %, gdyż miałeś na myśli rządzenie w osiedlowej piaskownicy ! Weż se dupku pomerdaj palcem w bucie i zacznij leczyć się na nogi, bo na głowę już zdecydowanie za późno !

zawsze grzeczny Józio.