UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Odpowiedz dla Lona. Bar przy ul.Kościuszki jak ja go pamiętam to był zlokalizowany: jadąc obecnie od ul.Bema do pierwszego skrzyżowania z ul.Piechoty i wjazdem chyba na ul.Sienkiewicza, jest perwszy wieżowiec. To w tym miejscu stał ten bar. Jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie, ale wiem że tam była jakaś knajpa.

Cimafiej