UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Odpowiedz dla Lona. Bar przy ul.Kościuszki jak ja go pamiętam to był zlokalizowany: jadąc obecnie od ul.Bema do pierwszego skrzyżowania z ul.Piechoty i wjazdem chyba na ul.Sienkiewicza, jest perwszy wieżowiec. To w tym miejscu stał ten bar. Jeżeli się mylę to proszę o sprostowanie, ale wiem że tam była jakaś knajpa.
Cimafiej