UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeśli kos nie potrafi się zachować to powinien zostać "odseparowany". Nie potrafie zrozumieć ludzi, którzy w krzywdzie innych widzą przyjemność. Straszne!!! Proponuje coś z tym zrobić, bo pewnie za jakis czas zdarzy sie kolejny tragiczny wypadek.
kryniu