UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeśli kos nie potrafi się zachować to powinien zostać "odseparowany". Nie potrafie zrozumieć ludzi, którzy w krzywdzie innych widzą przyjemność. Straszne!!! Proponuje coś z tym zrobić, bo pewnie za jakis czas zdarzy sie kolejny tragiczny wypadek.

kryniu