UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kurcze, a jeszcze ostatnio zamknęli nam Bałtycką... W środku dnia, o 13, 15, zawsze zimą można było zejść z pasażu na momencik ciepła ze szkła zaczerpnąć. Ostatnie bastiony meliniarstwa się sypią... A ty ojoj zaczerpnij, ale wzroku. Pozdrowienia dla stajej szlachty :))
Brukief