UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

-czy prawda jest ze w elblagu sprzata sie ulice glowne kilka razy dziennie a niektore boczne lecz czesto uczeszczane przez uczniow szkol sreddniich wcale tj ul.mortcinka ,reja ogrodowa ,asnyka i prusa wstyd gdyz z lisci po jesieni zrobil sie w polaczeniu z deszczem obornik a jak jakas paniusia w kapeluszu z u.m. poslizgnie sie to bedzie zadala od wladz miasta odszkodowania.a chyba wszyscy placimy podatki i na wioskach lepiej wyglada niz w elblagu