UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I dzięki tym kretynom z "egzekutywy KW PZPR" rozebrano fasady domów na Starym Mieście i wiele innych budynków (resursy mieszczańskiej, resursy "Humanitas", willę Ziese'go, budynek kina "Film-Eck", ratusza przy Placu Słowiańskim i tak można prawie w nieskończość. Obiektów nadających się do odbudowy, wystarczyło je tylko zabezpieczyć. Do tej notatki dziennikarskiej winna być załączona lista tych pezetperowskich półgłówków, którzy wtedy zasiadali w tzw. "kumitecie". To dziadostwo rozebrało resztki zabytkowej i wartościowej substancji, by zafundować miastu bloki al'a soviet's, które do dzisiaj wystawiają jak najgorsze świadectwo ówczesnym "architektom miejskim"?!?!

Tad.