UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Udział w Iraku to pomyłka? To zbrodnia na narodzie Irackim!! To działanie z premedytacją . O jakiej pomyłce mówicie? Pomyłkę można było już kilka razy zweryfikować. Był na to czas. Mówicie o Kwachu , a co obecny prezydent jest przeciwko wojnie?O tym czy uczestniczyć w wojnie z Iranem zdecydował naród polski czy kilku politykierów chodzących jak pieski na sznureczku u amerykańców. Szkoda młodych ludzi. Nazywacie to bohaterstwem? Napad na inny kraj to bohaterstwo? Okupacja innego kraju to bohaterstwo?To Hitler tez był bohaterm?
chello