UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A gdzie trafiło więcej budulca do Gd. czy do Wa-wy? Z tego co czytałem ówczesne władze Gdańska sprowadziły do nas specjalne maszyny do mielenia cegieł :( Ale mamy to szczęście w nieszczęściu, że nie zreazliowali kolejnego planu, czyli budowy blokowiska na miejscu starego miasta jak w Malborku, więc możemy rekonstruować :) Ciekaw jestem czy mieszkańcy stolicy zdają sobie sprawę z tego jakim kosztem odbudowano ich "piękne" stare miasto i czy inforumje o tym jakiklwiek przewodnik :]