UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
oficjalne zabawy oficjalnymi zabawami, ale czasami zanim czlowiek doprosi sie o zgode na taka oficjalna zabawe to odechce sie wszystkiego. z reszta wypadki, bojki po naduzyciu trunkow i tym podobne maja miejsce wszedzie gdzie sa ludzie. a dzikie zabawy maja swoj dodatkowy urok nielegalnosci:)
Żuk