A moim zdaniem... (od najstarszych)
Ideologia radziecka wpłynęła na to, że warszawska i gdańska straówka były odbudowywane kosztem Elbląga, Malborka i Wrocławia. Ale szkoda tylko, że przeciętny Warszawiak przechadzając się i podziwiając swoje piekne, odbudowane Stare Miasto nawet o tym nie wie albo nie che wiedzieć :( Kiedyś władze Elbląga złożoły w tej sprawie nawet zażalenie do Wa-wy. Denerwujące są osoby (szczególnie z Warszawy i Gdańska) krytykujące fakt rekonstrukcji elbląskiej starówki. A co namy robić? Jechać i rozbierać Wa-wę? :)