UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiscie wszysscy uwazaja ze byle jak zalatwiono odbudowe starego miasta, tu pije do klasyka DB. ALe np. w takim Malborku, ,czy Pasleku mamy za muramu staromiejskimi budynki - "pudelka od zapalek" i co malkontencie??

AntyDB