UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozczulający jest ten artykuł. Nie jesteśmy jedyni, nie jesteśmy sami, nie tylko nasza generacja ma genialne pomysły. Ktoś już tu przed nami mieszkał - 50 lat temu, ale i 100, i 1000 lat temu. Jesteśmy - jeśli tylko zechcemy - kontynuatorami myśli i tradycji tego pięknego miejsca. I trudnego, z wielką historią. Więcej pokory,więcej wsłuchiwania się w to co już było. Co nie znaczy, że trzeba wiernie naśladować i kopiować, raczej inspirować się. - - - Myślę o kierunkach rozwoju tego miejsca, szczególnie tych związanych z wielką wodą, rozwoju jego turystyki i architektury, szczególnie staromiejskiej. Wiele tu jeszcze do zrobienia. A wszystko można zrobić na dwa sposoby: dobrze lub byle jak. Wybór należy do nas, ale jest jedno życie, szkoda go na bylejakość... Wszystkiego dobrego Elblągu na Twoje Dni., obojętnie czy to festyn wyborczy i inna koniunkturalna gra. Wszystkiego dobrego, moje miasto...

aneks