UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiekszosc mlodych i uzdolnionych zabiera gdansk, reszte mlodych mniej uzdolnionych jedzie szorowac toalety w UK, a panowie w trzech paskach zostaja w Elblagu... a rodzynki... oni juz dawno wyemigrowali z Elblaga.

PoludniePolski