UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dzisiaj zawód taksówkarza umiera śmiercią naturalną. Ale jak tu wsiąść do jakiegoś rzęcha o nazwie "Polonez", czy 25. letniego niemieckiego gruchota, którego właściciel (niezbyt dokładnie umyty) śmierdzi do oporu marnymi papierosami, które PALI W TAXI!!! Toż to o pomstę do nieba woła! Za parę lat będzie kilkanaście taksówek i bedą to kilkuletnie VW, czy Mercedesy, inne barachło się doszczętnie wykruszy. Zresztą zrzeszenia taksówkarskie wprowadzą obostrzenia co do marek samochodów, które można będzie rejestrować na TAXI.
eks-złotówa