UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to były czasy, hehe, pamiętam jak za małolata stałem czasami w kolejce z rodzicami na postoju taksówek w oczekiwaniu aż przyjedzie jakaś "wolna", pamiętam, że popularne było zapytanie innych w kolejce: "a Pan dokąd jedzie? może zabierzemy sie razem?", i te cykające taksometry z takim dużym plastikowym pokrętłem, którym taksówkarz kręcił jak sie wsiadało :)
nems