UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co to były za trzaski w porównaniu z trzaskami dochodzącymi z zagłuszanych wówczas rozgłośni "Wolna Europa" i "BBC". A do tego jeszcze elbląscy ubecy kapowali tych co słuchali. Ale wszyscy wierzyli w hasło "RWE": "podajemy wiadomości dobre, albo złe - ale zawsze prawdziwe!"To były czasy !!!
H.Minc