UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest bardzo istotna informacja. Już 50 lat temu widziano potrzebę wyższej uczelni rolniczej w Elblągu. I nie trzeba było uzasadniać dlaczego. Elbląg był zniszczony, zaniedbany i opuszczony przez wszystkich. Więc uczelni rolnicza powstała .... tam gdzie laski, piaski i szuwary, czyli w Olsztynie. Już wówczas mówiono, że "po odbudowaniu Elblaga" zostanie tu przeniesiona. I co ? Na dobrą sprawę nie mamy do dzisiaj żadnej uczelni o rolniczym profilu w Elblągu!
Klotyl.