UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
123!!!!! Chyba Cię porąbało..... Nie używam na co dzień takiego języka...,mam trochę wiosenek .Nie znasz chyba tego tematu..,a jak znasz to też niedobrze. Gdzie profilaktyka w szkołach? Która w końcu powie co to za świństwo!!!! Zryty mózg...,Ty chcesz,aby tacy ruszali do rządu. Mam nadzieję, że takich czasów nie doczekam.Wy młodzi!!, nie za używki....tylko za naukę, bo drugi semestr od jutra. Za moich czasów to.....to byłby szok..Walka,walka.....walka z tym co be.