UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

no o widze kto sie tu wypowiada banda nieudacznikow ktorzy nie podostawali sie do normalnych szkol , a co do matury co sie dziwicie ze nikt nie zdal to nie wina nauczycieli - przeciez z tymi ludzmi si enie da nic zrobic szybciej malpy wytresujesz niz ich nauczysz myslec , dziekuje

mozg