UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Umieszczanie wiadomości sprzed 50 lat na samej górze strony jest być może zabawne, ale i konsternujace. Bo jeśli czytam tytuł "Pomoc państwa dla elbląskiej wsi" i myślę sobie - dobrze sie dzieje, a dopiero po dokładnym przyjrzeniu widze, że to informacja sprzed lat, no, wybaczcie, to moze irytować. Poza tym czy wiadomościa rchiwalne zasługują na tak eksponowane miejsce. Polecam pod rzowagę redaktorom.

Cypis