UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Słusznie. Nieliczne oddtworzenia historycnej zabudowy na Starym Mieście nie moga tego zmienić, niestety. Za 20 lat na co poniektóre kamienice dziś tam budowane, będziemy patrzeć z równą niechęcią jak teraz na blokowiska z wielkiej płyty. Cała ta "retrowersja" jest funta kłaków warta; trzeba odbudowywac tak jak w Gdańsku: maksymalnie wierne oryginałom sprzed 1945 roku.

Prusak