UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Powinny być miejsca wydzielone do palenia w tramwajach, żeby każdy mógł sobie spokojnie zapalić. W końcu jedzie się nieraz bardzo długo i pali się przy oknie itp. itd. A motorniczy to już wogółe może śmiało sobie palić kiedy ma ochotę przecież to on jedzie. ;;)

Mikolajow