UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moim zdaniem dyrekcja "Elblaskich tramwaji" powinna cos zrobic z motorniczymi palacymi w tramwajach. pala nie tylko na petlach. Ne znosze smrodu papierochow gdy wsiadam do tramwaju. Wszystkie ciuchy przesiakaja tym smrodem. Kedys zwrocilem uwage takiemu motorniczemu ktory palil przed petla to byl arogancki. Motorniczowie przewaznie sa nieuprzejmi.
egon