UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

palenie w ogole powinno byc zabronione w miejscach publicznych...z jakiej racji palacze maja truc niepalacych?chcesz sie zabijac to prosze bardzo ale nie wciagajac w to innych...palenie w tramwaju jest sporym przegieciem na szczescie jeszcze nie spotkalam sie z az taki brakiem kultury...to jak smierdza osoby ktore palily na przystanku to oddzielny temat :(

smuteczek