UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego drogę zrobili pół metra obok kamienicy zabytkowej ? Sama tąpnie i się rozwali jak rusza samochody. Nie należało zrobić dojazd do kanału obok z drugiej strony kamieniczek, foto B, była by w potrzebie kiedy zabudują park ?