UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wychowywaliście się w biedzie i prymitywnych warunkach, chodziliście samopas, bez nadzoru i wsparcia. Jesteście jeszcze z pierwotnego etapu selekcji naturalnej. Kto dał radę przeżyć, to przeżył, a kto nie - to umarł i trudno. Uczyliście się z książek i nawiązywaliście przyjaźnie. I tak wychowano was na porządnych ludzi i tacy byliście samodzielni i mądrzy, że jak zdychał Związek Radziecki i mogliście przekształcić Polskę w normalny kraj, to komuniści zrobili z wami co chcieli, ograli was jak dzieci, za bezcen pokupowali państwowy majątek, a potem sprzedali go kapitalistom z zachodu i porobili się milionerami. A wam zamknęli zakład i wysłali was na bezrobocie. Wasze dzieci i wnuki zarabiają teraz na chleb za granicą i biorą kredyty na pół życia, żeby mieć dach nad głową. A Polska jest kolonią obcych państw.