UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale on dostał mandat wlaśnie za to, że nie jechał po chodniku xd No i doucz się, bo jak nie ma ścieżki rowerowej, to hulajnogą trzeba jechać po chodniku, a nie można ulicą, chyba, że na ulicy jest ograniczenie do 30 km/h, wtedy hulajnoga ma obowiązek jechać po drodze, a nie może po chodniku. Hulajnogo nie jest równa w przepisach rowerowi, jej obecność na ulicy jest wyjątkiem, a nie czymś normalnym.
adddd