UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ładna defilada, fajna zabawa dużych chłopców w wojnę - ordery i uśmiechy :) PS. coś nowego w sprawie totalnej patologii na SOR'ach i szpitalach w Polsce. Dlaczego tzw. władza chce zniszczyć sygnalistę, szanowanego pułkownika WP z konkretnym, nienagannym stażem na chirurgii, zamiast wziąć się za patologię, którą sama tworzy i młokosów zarabiających grube bańki z naszej kasy, ładowanej coraz większym strumieniem do "upadającego" wszak NFZ (nie dziwota dlaczego upadającego przy tym, co teraz wychodzi). Takie wojsko i służby powinny bronić prawa, prawdy i porządku w naszym państwie tępiąc patologie... tymczasem? To po co ci wojskowi, funkcjonariusze, całe to uzbrojenie... skoro nie można uciąć choć jednej macki tej "ośmiornicy"? Murem za dr Jędrzejewskim, płk. WP ! Wstyd i hańba, że funkcjonariusze pozwalają tak rozkładać ten kraj.

2084