UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Bibis - Czego się ciągle czepiacie tych kobiet, pijaczyny zafajdane, geniusze kółka, robicie kilkaset % więcej wypadków po pijaku od kobiet I o co jeszcze Wam chodzi, chcecie być lepsi ? w czym, ?.... tankowaniu, bełkotaniu czy leczeniu kaca..... Madzia od chwiejnego...
Tadzia.