UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Kolega Baya - Kłaniam się nisko, Szanowny Komentatorze, i dziękuję za ten pełen troski głos w dyskusji! Co do pierwszej kwestii - ach, to czepianie się nomenklatury! "Pełniący obowiązki" to nic innego jak genialny, korporacyjny kamuflaż na czas naszej wielkiej restrukturyzacji. Nasz sternik nie potrzebuje przecież złotej tabliczki na drzwiach ani wielkich tytułów, by z ukrycia pociągać za makroekonomiczne sznurki i dokonywać transferowych cudów. To jest po prostu najwyższa forma menadżerskiej skromności i optymalizacji etatów. A jeśli chodzi o trenera Jarosława Talika... przyznam, że postulat to brawurowy. Ależ Drogi Przyjacielu, czy my chcemy całkowicie zdemolować tę ligę już w sierpniu? Wystawienie do bramki takiego profesora fachu i legendy byłoby jawną niesprawiedliwością wobec rywali i zabiciem sportowej rywalizacji. Trener Talik to teraz nasz arcymistrz i absolutna legenda elbląskiej Olimpii. Jego miejsce jest na ławce, skąd niczym wytrawny dyrygent będzie sterował Andrzejem Witanem. Takie połączenie dwóch legend to gwarancja zamurowanej bramki i pokaz siły naszego sztabu. Ufajmy procesowi, te szachy 5D dopiero się zaczęły! Wspaniałego, żółto-biało-niebieskiego wieczoru!
Acme Crew