UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najzabawniejsze jest to, że niektórzy od lat piszą te same komentarze o upadku Elbląga, a kolejne budżety są rozliczane pozytywnie. Krytyka jest potrzebna, ale wieczne marudzenie nie jest programem dla miasta. Na szczęście absolutorium przyznają radni, a nie sekcja komentarzy.
R.W.